صفحه اصلي > اخبار نهاد 
اخبار > نشست هم اندیشی "بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب" + گزارش تصویری
 


 

    سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧                       

                        گزارش تصویری:                           

نشست هم اندیشی "بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب" + گزارش تصویری

مشروح نشست هم اندیشی "بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب" + گزارش تصویری

 

 

 

در روزهای پایانی سال جاری و به دلیل اهمیت تبیین، نقد و بررسی بیانیه راهبردی رهبر معظم انقلاب به مناسبت چهلیمن سالگرد پیروزی انقلاب، دفتر هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی نهاد رهبری دانشگاه پیام نور فارس نشستی را برگزار کرد.

این نشست با هدف تدقیق در بیانیه برگزار شد که انتظار می رود در نشست های بعدی، به ترسیم نقش ها در سطوح مختلف پرداخته شود.

در ابتدای نشست حجه الاسلام حافظ ثابت ، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور فارس ضمن گرامیداشت روز شهدا بیان داشت: حرکت رو به جلو و سرافرازانه ایران اسلامی در پرتو ایثار و شهادت همین مردم رقم خورده است.

ایشان همچنین ضمن دفاع ازنقاط قوت گام اول انقلاب در چهل سال گذشته افزود: اگر گام اول را در قالب یک لباس مجسم کنیم ، زیبایی های فراوانی دارد که برازنده این انقلاب است و طرفداران نظام اسلامی به آن افتخار می کنند گرچه نقطه های زشت در این لباس سفید هست که با اهداف و آرمان های انقلاب سازگار نیست و ان شاء الله باید همه بخصوص جوانان و دانشگاهیان در رفع این نواقص تلاش مضاعف و جهادی داشته باشند.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور در ادامه با برشمردن برخی از مفاهیم اساسی بیانیه گام دوم اشاره کردند: مبنا گرایی و حفظ استقلال که در گام اول به ثمر نشسته است نیز باید بوسیله جوانان پرشور در گام دوم حفظ شود و با نگاه دوراندیشانه توام با امیدوارانه حرکت به سمت قله اهداف انقلاب اسلامی ایران را سرعت بخشید.

در ادامه دبیر این نشست ها، آقای دکتر جاجرمی زاده و همچنین سایر حاضرین به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند که آقایان دکتر کمالی، دکتر رستگار، دکتر اوجی، دکتر فلاح تفتی و خانم ها دکتر عباسی و دکتر اسراری از جمله آن ها بودند.

 

 

 

 

فایل ضمیمه:

 

 

 


خروج