آخرین اخبار
طرح ترجمه قرآنی
تشکیل اولین جلسه طرح ترجمه قرآنی - گروه کارمندان و اساتید خانم
اولین جلسه طرح ترجمه قرآنی (گروه کارمندان و اساتید خانم) با حضور جمعی از همکاران علاقه مند به یادگیری ترجمه قرآنی، برگزار گردید.
در حاشیه بحران ارزی این روزها
تنظیم ساعت پایتخت به وقت دلار ؟!
یادداشتی درباره نقشی که دلار به عنوان اسلحه ای برای کشورهای سلطه گر ایفا می کند.
سه روایت از امیر سپهبد علی صیاد شیرازی
صیاد دل ها
هرکس که برای اولین بار شهید صیاد را می دید باورش نمی شد که او یکی از فرماندهان عالی‌رتبه نظامی باشد. ویژگی های والای اخلاقی او بود که باعث شد در عین تخصص و نبوغش در مسائل نظامی، او را «صیاد دل ها» بنامند؛ چرا که پیش از هر چیز رفتار و شخصیت وی بود که همه را شیفته خود می کرد.
نامه سیدمرتضی آوینی به برادرش
حق بازگشت
نشاط همراه با معنویت در اولین روز کاری سال جدید
فضایل حضرت زهرا (س)
فیلم خوب ببینیم.
شش دلیل ارجحیت شرق بر غرب برای ایران
چهارمین جشنواره ملی حرکت
صفحه اصلي > اخبار نهاد 
اخبار > استقلال آزادی ، جمهوری اسلامی
 


 

    چهارشنبه ١٣ دی ١٣٩٦                       

                        روابط عمومی دفتر نهاد رهبری دانشگاه پیام نور فارس::                           

استقلال آزادی ، جمهوری اسلامی

بیانیه دفتر نهاد نمایندگی مقام عظم رهبری در محکومیت حرکت های هنجار شکنانه و مخل نظم عمومی جامعه چند روز اخیر به شرح زیر است:

 

 

 

همین قضایای این چند روز را مشاهده کنید. همه‌ی کسانی که با جمهوری اسلامی بدند، آنی که پول دارد، آنی که سیاست دارد، آنی که سلاح دارد، آنی که دستگاه امنیتی دارد، همه دست به دست روی هم میگذارند برای اینکه بلکه بتوانند برای نظام اسلامی و جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی مشکل درست کنند. ( رهبر انقلاب 12/10/96)

چند صباحی ست که عده ی معدودی از عوامل دشمن به همراه جمعی از فریب خوردگان داخلی در راستای سودجویی و کسب منافع دشمنان قسم خورده انقلاب در تجمع های معترضانه مردمی که صادقانه و از روی دلسوزی انجام می شود، مداخله می کنند و کارهایی خلاف قانون و عرف و شرع مرتکب می شوند. این حرکت های مذبوحانه علاوه بر اینکه خسارات مالی و سیاسی فراوانی را بر دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران تحمیل می نماید، اعتراض های دلسوزانه، صادقانه و به حق مردم شریف و صبور ایران اسلامی را نیر به محاق برده است.

به صحنه که نگاه می کنیم، میبینیم دست دشمنان خارجی را که سال هاست برای براندازی جمهوری اسلامی ایران نقشه می کشند و بارها هم شکست خورده اند. تا کنون در سال های مختلف و با موضوعات مختلف شاهد برگزاری تجمعاتی توسط گروهی از اقشار مردم بوده ایم، اما هیچ گاه این تجمعات اعتراضی مردم به تخریب اموال عمومی، آتش زدن پرچم مقدس کشورمان که نماد هویت ماست، آتش زدن حسینیه ها و پرچم های منقش به نام اهل بیت (ع) و ... نیانجامیده بود. در واقع این رفتارهای شنیع هیچگاه از جانب توده های مردم نبوده است. لذا واضح و مبرهن است که افرادی که از این دست اقدامات انجام میدهند یا مزدوران دشمنان خارجی هستند و یا فریب خوردگان داخلی.

همچنین این رفتارهای ماقبل تاریخی و وحشیانه این عده ی معدود آن هم در آستانه بررسی لایحه بودجه 97 توسط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، موجب فرصت سوزی شده است. فرصتی که می توانست علاوه بر شکل گیری یک گفتمان عمومی در جهت شفافیت و عدالت اقتصادی، منجر به دیده شدن وضعیت سخت قشر مستضعف جامعه در لایحه بودجه سال آینده گردد.

ما انقلاب کردیم و اصلی ترین شعار انقلاب، « استقلال آزادی ، جمهوری اسلامی »  بود. اما متاسفانه عده ای از واژه "آزادی" سو اسفاده می کنند تا به استقلال کشور ضربه بزنند.

در این شرایط، ما برخورد لازم می دانیم که این چنین حرکت های اغفال کننده و سودجویانه را محکوم کنیم و از مسئولین قوای سه گانه می خواهیم که بیش از پیش پیگیر وضعیت معیشت و مشکلات اقشار مردم باشند.

 

 

روابط عمومی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

در دانشگاه پیام نور استان فارس

 

فایل ضمیمه:

 

 

 


خروج