آخرین اخبار
نشست شورای مشورتی دانشجویی
سلمان فارسی الگویی شایسته برای فعالین دانشجوی انقلابی
نشست شورای مشورتی با حضور جمعی از دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه برگزار گردید.
هفتمین نشست هم اندیشی اساتید هیئت علمی دانشگاه پیام نور شیراز
عوامل ایجاد، بقاء و تداوم انقلاب اسلامی ایران و چالش ها
هفتمین نشست هم اندیشی اساتید هیئت علمی دانشگاه پیام نور مرکز شیراز به مناسبت دهه فجر برگزار شد.
نشست هم اندیشی در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب
در برخی جاها از اندیشه امام فاصله گرفته ایم
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، نشست علمی و هم اندیشی استادان دانشگاه پیام نور با حضور حجت الاسلام دکتر سید حمید روحانی رئیس بنیاد تاریخ پژوهشی و دانشنامه انقلاب اسلامی در سازمان مرکزی و به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.
زخم ها را بشناسید و آن ها را فریاد بزنید
دومین رویداد ملی کارآفرینی
بازدید مسئول نهاد پیام نور استان از مرکز فیروزآباد
اتحاد رمز پیروزی انقلاب و بقای آن
تحصن در دانشگاه تهران
سه اولویت اصلی در اصلاحات آینده
نشست یک روزه هم اندیشی اساتید معارف الهیات و حقوق
صفحه اصلي > اخبار نهاد 
اخبار > استقلال آزادی ، جمهوری اسلامی
 


 

    چهارشنبه ١٣ دی ١٣٩٦                       

                        روابط عمومی دفتر نهاد رهبری دانشگاه پیام نور فارس::                           

استقلال آزادی ، جمهوری اسلامی

بیانیه دفتر نهاد نمایندگی مقام عظم رهبری در محکومیت حرکت های هنجار شکنانه و مخل نظم عمومی جامعه چند روز اخیر به شرح زیر است:

 

 

 

همین قضایای این چند روز را مشاهده کنید. همه‌ی کسانی که با جمهوری اسلامی بدند، آنی که پول دارد، آنی که سیاست دارد، آنی که سلاح دارد، آنی که دستگاه امنیتی دارد، همه دست به دست روی هم میگذارند برای اینکه بلکه بتوانند برای نظام اسلامی و جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی مشکل درست کنند. ( رهبر انقلاب 12/10/96)

چند صباحی ست که عده ی معدودی از عوامل دشمن به همراه جمعی از فریب خوردگان داخلی در راستای سودجویی و کسب منافع دشمنان قسم خورده انقلاب در تجمع های معترضانه مردمی که صادقانه و از روی دلسوزی انجام می شود، مداخله می کنند و کارهایی خلاف قانون و عرف و شرع مرتکب می شوند. این حرکت های مذبوحانه علاوه بر اینکه خسارات مالی و سیاسی فراوانی را بر دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران تحمیل می نماید، اعتراض های دلسوزانه، صادقانه و به حق مردم شریف و صبور ایران اسلامی را نیر به محاق برده است.

به صحنه که نگاه می کنیم، میبینیم دست دشمنان خارجی را که سال هاست برای براندازی جمهوری اسلامی ایران نقشه می کشند و بارها هم شکست خورده اند. تا کنون در سال های مختلف و با موضوعات مختلف شاهد برگزاری تجمعاتی توسط گروهی از اقشار مردم بوده ایم، اما هیچ گاه این تجمعات اعتراضی مردم به تخریب اموال عمومی، آتش زدن پرچم مقدس کشورمان که نماد هویت ماست، آتش زدن حسینیه ها و پرچم های منقش به نام اهل بیت (ع) و ... نیانجامیده بود. در واقع این رفتارهای شنیع هیچگاه از جانب توده های مردم نبوده است. لذا واضح و مبرهن است که افرادی که از این دست اقدامات انجام میدهند یا مزدوران دشمنان خارجی هستند و یا فریب خوردگان داخلی.

همچنین این رفتارهای ماقبل تاریخی و وحشیانه این عده ی معدود آن هم در آستانه بررسی لایحه بودجه 97 توسط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، موجب فرصت سوزی شده است. فرصتی که می توانست علاوه بر شکل گیری یک گفتمان عمومی در جهت شفافیت و عدالت اقتصادی، منجر به دیده شدن وضعیت سخت قشر مستضعف جامعه در لایحه بودجه سال آینده گردد.

ما انقلاب کردیم و اصلی ترین شعار انقلاب، « استقلال آزادی ، جمهوری اسلامی »  بود. اما متاسفانه عده ای از واژه "آزادی" سو اسفاده می کنند تا به استقلال کشور ضربه بزنند.

در این شرایط، ما برخورد لازم می دانیم که این چنین حرکت های اغفال کننده و سودجویانه را محکوم کنیم و از مسئولین قوای سه گانه می خواهیم که بیش از پیش پیگیر وضعیت معیشت و مشکلات اقشار مردم باشند.

 

 

روابط عمومی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

در دانشگاه پیام نور استان فارس

 

فایل ضمیمه:

 

 

 


خروج