آخرین اخبار
اطلاعیه شماره 4 طرح ضیافت اندیشه - تابستان 97
آغاز ثبت نام اصلی
بازه ثبت نام از تاریخ 97/04/20 تا 97/05/10 خواهد بود.
روش مبارزه با طاغوت
چرا امام صادق (ع) به نهضت علمی روی آوردند؟
آن‌چه در این نوشته به آن می‌پردازیم، اهتمام حضرت صادق علیه‌السلام به یک ضلع مهم در حکومت‌داری و تمدن‌سازی، یعنی «علم» است. درواقع به دنبال پاسخ این پرسش هستیم که چرا حضرت به نهضت علمی روی آوردند؟ در ادامه هم به این سؤال دوم پاسخ می‌دهیم که نهضت علمی حضرت چه ویژگی‌هایی داشت؟
اطلاعیه شماره 3 طرح ضیافت دانشجویی - تابستان 97
دستورالعمل اولیه شرکت در طرح ضیافت
دانشجویان متقاضی شرکت در طرح ضیافت اندیشه دانشجویی، لازم است که این دستورالعمل را کامل و با دقت مطالعه نمایند...
انسجام دشمن شکن
محدود شدن مراکز مجری ترم تابستان
اعلام نتیجه مسابقه نسیم رحمت
ضیافت اندیشه دانشجویی تابستان 97 برگزار می شود.
تفهم، تعلم، تعقل و حکمت
بحران آب یا بحران مدیریت آب
جشن بزرگ همراهی
صفحه اصلي > اخبار نهاد 
اخبار > استقلال آزادی ، جمهوری اسلامی
 


 

    چهارشنبه ١٣ دی ١٣٩٦                       

                        روابط عمومی دفتر نهاد رهبری دانشگاه پیام نور فارس::                           

استقلال آزادی ، جمهوری اسلامی

بیانیه دفتر نهاد نمایندگی مقام عظم رهبری در محکومیت حرکت های هنجار شکنانه و مخل نظم عمومی جامعه چند روز اخیر به شرح زیر است:

 

 

 

همین قضایای این چند روز را مشاهده کنید. همه‌ی کسانی که با جمهوری اسلامی بدند، آنی که پول دارد، آنی که سیاست دارد، آنی که سلاح دارد، آنی که دستگاه امنیتی دارد، همه دست به دست روی هم میگذارند برای اینکه بلکه بتوانند برای نظام اسلامی و جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی مشکل درست کنند. ( رهبر انقلاب 12/10/96)

چند صباحی ست که عده ی معدودی از عوامل دشمن به همراه جمعی از فریب خوردگان داخلی در راستای سودجویی و کسب منافع دشمنان قسم خورده انقلاب در تجمع های معترضانه مردمی که صادقانه و از روی دلسوزی انجام می شود، مداخله می کنند و کارهایی خلاف قانون و عرف و شرع مرتکب می شوند. این حرکت های مذبوحانه علاوه بر اینکه خسارات مالی و سیاسی فراوانی را بر دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران تحمیل می نماید، اعتراض های دلسوزانه، صادقانه و به حق مردم شریف و صبور ایران اسلامی را نیر به محاق برده است.

به صحنه که نگاه می کنیم، میبینیم دست دشمنان خارجی را که سال هاست برای براندازی جمهوری اسلامی ایران نقشه می کشند و بارها هم شکست خورده اند. تا کنون در سال های مختلف و با موضوعات مختلف شاهد برگزاری تجمعاتی توسط گروهی از اقشار مردم بوده ایم، اما هیچ گاه این تجمعات اعتراضی مردم به تخریب اموال عمومی، آتش زدن پرچم مقدس کشورمان که نماد هویت ماست، آتش زدن حسینیه ها و پرچم های منقش به نام اهل بیت (ع) و ... نیانجامیده بود. در واقع این رفتارهای شنیع هیچگاه از جانب توده های مردم نبوده است. لذا واضح و مبرهن است که افرادی که از این دست اقدامات انجام میدهند یا مزدوران دشمنان خارجی هستند و یا فریب خوردگان داخلی.

همچنین این رفتارهای ماقبل تاریخی و وحشیانه این عده ی معدود آن هم در آستانه بررسی لایحه بودجه 97 توسط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، موجب فرصت سوزی شده است. فرصتی که می توانست علاوه بر شکل گیری یک گفتمان عمومی در جهت شفافیت و عدالت اقتصادی، منجر به دیده شدن وضعیت سخت قشر مستضعف جامعه در لایحه بودجه سال آینده گردد.

ما انقلاب کردیم و اصلی ترین شعار انقلاب، « استقلال آزادی ، جمهوری اسلامی »  بود. اما متاسفانه عده ای از واژه "آزادی" سو اسفاده می کنند تا به استقلال کشور ضربه بزنند.

در این شرایط، ما برخورد لازم می دانیم که این چنین حرکت های اغفال کننده و سودجویانه را محکوم کنیم و از مسئولین قوای سه گانه می خواهیم که بیش از پیش پیگیر وضعیت معیشت و مشکلات اقشار مردم باشند.

 

 

روابط عمومی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

در دانشگاه پیام نور استان فارس

 

فایل ضمیمه:

 

 

 


خروج