آخرین اخبار
گرامیداشت هفته دفاع مقدس
سازمان ملل و واقعیت آن
وقتی جنگ تحمیلی پیش آمد و عراق مرزهای ما را شکست و وارد چند استان کشور ما شد، ما طبق معمول به سازمان ملل شکایت کردیم. طبق مقرّرات سازمان ملل . . .
کتاب خاطرات وزیر خارجه آمریکا منتشر شد.
جزئیاتی از مذاکرات برجام به قلم وزیر خارجه آمریکا
ظریف از حرف‌های تحریک‌آمیز لاوروف خشمگین شد. مخالفت شدیدش با طعنه لاوروف را اینطور نشان داد که با عصبانیت از روی مبل بلند شد و به سمت در رفت.
آغاز ایام عزای سید و سالار شهدا
دعوت نامه . . .
محرم دعوت نامه ایست که هر ساله ...
لیست نمرات شرکت کنندگان در طرح ضیافت
کسب نمره تشویقی در طرح ضیافت
درخواست اسکان و ناهار
اعلام لیست کلاس های طرح ضیافت
آغاز ثبت نام اصلی
چرا امام صادق (ع) به نهضت علمی روی آوردند؟
دستورالعمل اولیه شرکت در طرح ضیافت
صفحه اصلي > اخبار نهاد 
اخبار > استقلال آزادی ، جمهوری اسلامی
 


 

    چهارشنبه ١٣ دی ١٣٩٦                       

                        روابط عمومی دفتر نهاد رهبری دانشگاه پیام نور فارس::                           

استقلال آزادی ، جمهوری اسلامی

بیانیه دفتر نهاد نمایندگی مقام عظم رهبری در محکومیت حرکت های هنجار شکنانه و مخل نظم عمومی جامعه چند روز اخیر به شرح زیر است:

 

 

 

همین قضایای این چند روز را مشاهده کنید. همه‌ی کسانی که با جمهوری اسلامی بدند، آنی که پول دارد، آنی که سیاست دارد، آنی که سلاح دارد، آنی که دستگاه امنیتی دارد، همه دست به دست روی هم میگذارند برای اینکه بلکه بتوانند برای نظام اسلامی و جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی مشکل درست کنند. ( رهبر انقلاب 12/10/96)

چند صباحی ست که عده ی معدودی از عوامل دشمن به همراه جمعی از فریب خوردگان داخلی در راستای سودجویی و کسب منافع دشمنان قسم خورده انقلاب در تجمع های معترضانه مردمی که صادقانه و از روی دلسوزی انجام می شود، مداخله می کنند و کارهایی خلاف قانون و عرف و شرع مرتکب می شوند. این حرکت های مذبوحانه علاوه بر اینکه خسارات مالی و سیاسی فراوانی را بر دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران تحمیل می نماید، اعتراض های دلسوزانه، صادقانه و به حق مردم شریف و صبور ایران اسلامی را نیر به محاق برده است.

به صحنه که نگاه می کنیم، میبینیم دست دشمنان خارجی را که سال هاست برای براندازی جمهوری اسلامی ایران نقشه می کشند و بارها هم شکست خورده اند. تا کنون در سال های مختلف و با موضوعات مختلف شاهد برگزاری تجمعاتی توسط گروهی از اقشار مردم بوده ایم، اما هیچ گاه این تجمعات اعتراضی مردم به تخریب اموال عمومی، آتش زدن پرچم مقدس کشورمان که نماد هویت ماست، آتش زدن حسینیه ها و پرچم های منقش به نام اهل بیت (ع) و ... نیانجامیده بود. در واقع این رفتارهای شنیع هیچگاه از جانب توده های مردم نبوده است. لذا واضح و مبرهن است که افرادی که از این دست اقدامات انجام میدهند یا مزدوران دشمنان خارجی هستند و یا فریب خوردگان داخلی.

همچنین این رفتارهای ماقبل تاریخی و وحشیانه این عده ی معدود آن هم در آستانه بررسی لایحه بودجه 97 توسط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، موجب فرصت سوزی شده است. فرصتی که می توانست علاوه بر شکل گیری یک گفتمان عمومی در جهت شفافیت و عدالت اقتصادی، منجر به دیده شدن وضعیت سخت قشر مستضعف جامعه در لایحه بودجه سال آینده گردد.

ما انقلاب کردیم و اصلی ترین شعار انقلاب، « استقلال آزادی ، جمهوری اسلامی »  بود. اما متاسفانه عده ای از واژه "آزادی" سو اسفاده می کنند تا به استقلال کشور ضربه بزنند.

در این شرایط، ما برخورد لازم می دانیم که این چنین حرکت های اغفال کننده و سودجویانه را محکوم کنیم و از مسئولین قوای سه گانه می خواهیم که بیش از پیش پیگیر وضعیت معیشت و مشکلات اقشار مردم باشند.

 

 

روابط عمومی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

در دانشگاه پیام نور استان فارس

 

فایل ضمیمه:

 

 

 


خروج