آخرین اخبار
به مناسبت 16 آذر
مسئول نهاد رهبری در جمع دانشجویان
حضور حاج آقا ثابت در جمع دانشجویان پیام نور مرکز نورآبادممسنی به مناسبت 16 آذر
به مناسبت 16 آذر روز دانشجو
نشست دانشجویی پرسش و پاسخ با ریاست دانشگاه
به همت کانون های فرهنگی، بسیج دانشجویی و انجمن های علمی نشستی دانشجویی با حضور ریاست مرکز دانشگاه پیام نور مرکز شیراز برگزار گردید.
سالروز شهادت آیت الله شهید حسن مدرس
اولین مرد مجاهد
امام خمینی به کرات از مقابله شهید مدرس با خودکامگی رضاشاهی و نفوذ بیگانگان، برای الگوگیری روحانیون شیعه نام برده است. یکی از اثرگزار ترین این بیانات ...
الگوی پیشرفت اسلامی – ایرانی
آغاز 22مین دوره همسر تا بهشت
مسابقه کتابخوانی کتاب جوانی در 180 ثانیه
قرار هفتگی دانشگاهیان پیام نوری
تودیع و معارفه رییس پیام نور مرکز شیراز
خوش آمدید
آمادگی دانشگاه پیام نور برای حل چالش های کشور
صفحه اصلي > اخبار نهاد 
اخبار > استقلال آزادی ، جمهوری اسلامی
 


 

    چهارشنبه ١٣ دی ١٣٩٦                       

                        روابط عمومی دفتر نهاد رهبری دانشگاه پیام نور فارس::                           

استقلال آزادی ، جمهوری اسلامی

بیانیه دفتر نهاد نمایندگی مقام عظم رهبری در محکومیت حرکت های هنجار شکنانه و مخل نظم عمومی جامعه چند روز اخیر به شرح زیر است:

 

 

 

همین قضایای این چند روز را مشاهده کنید. همه‌ی کسانی که با جمهوری اسلامی بدند، آنی که پول دارد، آنی که سیاست دارد، آنی که سلاح دارد، آنی که دستگاه امنیتی دارد، همه دست به دست روی هم میگذارند برای اینکه بلکه بتوانند برای نظام اسلامی و جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی مشکل درست کنند. ( رهبر انقلاب 12/10/96)

چند صباحی ست که عده ی معدودی از عوامل دشمن به همراه جمعی از فریب خوردگان داخلی در راستای سودجویی و کسب منافع دشمنان قسم خورده انقلاب در تجمع های معترضانه مردمی که صادقانه و از روی دلسوزی انجام می شود، مداخله می کنند و کارهایی خلاف قانون و عرف و شرع مرتکب می شوند. این حرکت های مذبوحانه علاوه بر اینکه خسارات مالی و سیاسی فراوانی را بر دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران تحمیل می نماید، اعتراض های دلسوزانه، صادقانه و به حق مردم شریف و صبور ایران اسلامی را نیر به محاق برده است.

به صحنه که نگاه می کنیم، میبینیم دست دشمنان خارجی را که سال هاست برای براندازی جمهوری اسلامی ایران نقشه می کشند و بارها هم شکست خورده اند. تا کنون در سال های مختلف و با موضوعات مختلف شاهد برگزاری تجمعاتی توسط گروهی از اقشار مردم بوده ایم، اما هیچ گاه این تجمعات اعتراضی مردم به تخریب اموال عمومی، آتش زدن پرچم مقدس کشورمان که نماد هویت ماست، آتش زدن حسینیه ها و پرچم های منقش به نام اهل بیت (ع) و ... نیانجامیده بود. در واقع این رفتارهای شنیع هیچگاه از جانب توده های مردم نبوده است. لذا واضح و مبرهن است که افرادی که از این دست اقدامات انجام میدهند یا مزدوران دشمنان خارجی هستند و یا فریب خوردگان داخلی.

همچنین این رفتارهای ماقبل تاریخی و وحشیانه این عده ی معدود آن هم در آستانه بررسی لایحه بودجه 97 توسط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، موجب فرصت سوزی شده است. فرصتی که می توانست علاوه بر شکل گیری یک گفتمان عمومی در جهت شفافیت و عدالت اقتصادی، منجر به دیده شدن وضعیت سخت قشر مستضعف جامعه در لایحه بودجه سال آینده گردد.

ما انقلاب کردیم و اصلی ترین شعار انقلاب، « استقلال آزادی ، جمهوری اسلامی »  بود. اما متاسفانه عده ای از واژه "آزادی" سو اسفاده می کنند تا به استقلال کشور ضربه بزنند.

در این شرایط، ما برخورد لازم می دانیم که این چنین حرکت های اغفال کننده و سودجویانه را محکوم کنیم و از مسئولین قوای سه گانه می خواهیم که بیش از پیش پیگیر وضعیت معیشت و مشکلات اقشار مردم باشند.

 

 

روابط عمومی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

در دانشگاه پیام نور استان فارس

 

فایل ضمیمه:

 

 

 


خروج