آخرین اخبار
گرامیداشت هفته دفاع مقدس
سازمان ملل و واقعیت آن
وقتی جنگ تحمیلی پیش آمد و عراق مرزهای ما را شکست و وارد چند استان کشور ما شد، ما طبق معمول به سازمان ملل شکایت کردیم. طبق مقرّرات سازمان ملل . . .
کتاب خاطرات وزیر خارجه آمریکا منتشر شد.
جزئیاتی از مذاکرات برجام به قلم وزیر خارجه آمریکا
ظریف از حرف‌های تحریک‌آمیز لاوروف خشمگین شد. مخالفت شدیدش با طعنه لاوروف را اینطور نشان داد که با عصبانیت از روی مبل بلند شد و به سمت در رفت.
آغاز ایام عزای سید و سالار شهدا
دعوت نامه . . .
محرم دعوت نامه ایست که هر ساله ...
لیست نمرات شرکت کنندگان در طرح ضیافت
کسب نمره تشویقی در طرح ضیافت
درخواست اسکان و ناهار
اعلام لیست کلاس های طرح ضیافت
آغاز ثبت نام اصلی
چرا امام صادق (ع) به نهضت علمی روی آوردند؟
دستورالعمل اولیه شرکت در طرح ضیافت
صفحه اصلي > اخبار نهاد 
اخبار > اعلام نتایج قرعه کشی
 


 

    شنبه ٩ دی ١٣٩٦                       

                        قابل توجه شرکت کنندگان هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان:                           

اعلام نتایج قرعه کشی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، قرعه کشی متقاضیان هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان به صورت اینترنتی انجام و نتایج آن در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک اعلام شد.

 

 

 

به لطف خداوند و عنایت حضرت سیدالشهدا(ع)، در این دوره بیشتر از95 هزار نفر از دانشگاهیان کشور برای اعزام به عتبات عالیات ثبت نام کردند که قرعه کشی آن روز گذشته انجام و تعدادی به عنوان زائر اصلی یا ذخیره معرفی شدند.

1-      دانشگاهیانی که برای اعزام به عتبات ثبت‌نام کردند،می‌توانند با مراجعه به لینک اعلام نتایج در سایت لبیک (اینحا کلیک نمایید) از نتایج قرعه‌کشی با خبر شده و وضعیت خود را مشاهده کنند.

-          پذیرفته شدگان به دو صورت اصلی و ذخیره اعلام شده اند که اسامی آنها در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان قابل مشاهده است.

 

2-      دانشگاهیانی که به عنوان زائر اصلی یا ذخیره انتخاب شده اند، جهت نهایی کردن ثبت نام خود از روز شنبه 9 ام لغایت چهارشنبه 13 دی ماه سامانه جامع عتبات دانشگاهیان، مراجعه نمایند و ضمن تایید اطلاعات خود نسبت به نهایی کردن ثبت نام خود اقدام کنند.

 

3-      زائرین اصلی و ذخیره بعد از نهایی کردن ثبت نام برای تحویل مدارک باید به دفتر نهاد یا مدیران فرهنگی دانشگاه محل تحصیل خود مراجعه نمایند و طبق زمانبندی قید شده در دفترچه راهنما مدارک خود را تحویل نمایند.

 

گفتنی است،عدم نهایی کردن ثبت نام تا تاریخ قید شده به منزله انصراف از اعزام تلقی می شود و از افراد ذخیره جایگزین خواهند شد.

این نکته حائز اهمیت است که افراد بعد از نهایی کردن ثبت نام برای دریافت وام معرفی خواهند شد، بنابرین نهایی کردن ثبت نام شرط لازم برای بقیه مراحل است.

لازم به ذکر است، افرادی که در هنگام ثبت نام مجرد بوده اند و تقاضای اعزام به صورت متاهلی دارند و یا زائرینی که انتخاب شده اند و همراهشان امکان تشرف ندارد و می خواهند نوع اعزام را به مجردی تغییر دهند، می توانند با دفتر ستاد در استان تحصیل خود تماس بگیرند تا در صورت امکان این تغییر برای آنها انجام گیرد.

 

 

دفتر چه راهنمای ثبت نام عتبات دانشگاهیان 96 

 

فایل ضمیمه:

دانلود فايل : راهنمای ثبت نام عتبات دانشگاهیان.pdf ( 1065KB )

 

 

 


خروج