آخرین اخبار
به مناسبت 16 آذر
مسئول نهاد رهبری در جمع دانشجویان
حضور حاج آقا ثابت در جمع دانشجویان پیام نور مرکز نورآبادممسنی به مناسبت 16 آذر
به مناسبت 16 آذر روز دانشجو
نشست دانشجویی پرسش و پاسخ با ریاست دانشگاه
به همت کانون های فرهنگی، بسیج دانشجویی و انجمن های علمی نشستی دانشجویی با حضور ریاست مرکز دانشگاه پیام نور مرکز شیراز برگزار گردید.
سالروز شهادت آیت الله شهید حسن مدرس
اولین مرد مجاهد
امام خمینی به کرات از مقابله شهید مدرس با خودکامگی رضاشاهی و نفوذ بیگانگان، برای الگوگیری روحانیون شیعه نام برده است. یکی از اثرگزار ترین این بیانات ...
الگوی پیشرفت اسلامی – ایرانی
آغاز 22مین دوره همسر تا بهشت
مسابقه کتابخوانی کتاب جوانی در 180 ثانیه
قرار هفتگی دانشگاهیان پیام نوری
تودیع و معارفه رییس پیام نور مرکز شیراز
خوش آمدید
آمادگی دانشگاه پیام نور برای حل چالش های کشور
صفحه اصلي > اخبار نهاد 
اخبار > اعلام نتایج قرعه کشی
 


 

    شنبه ٩ دی ١٣٩٦                       

                        قابل توجه شرکت کنندگان هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان:                           

اعلام نتایج قرعه کشی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، قرعه کشی متقاضیان هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان به صورت اینترنتی انجام و نتایج آن در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک اعلام شد.

 

 

 

به لطف خداوند و عنایت حضرت سیدالشهدا(ع)، در این دوره بیشتر از95 هزار نفر از دانشگاهیان کشور برای اعزام به عتبات عالیات ثبت نام کردند که قرعه کشی آن روز گذشته انجام و تعدادی به عنوان زائر اصلی یا ذخیره معرفی شدند.

1-      دانشگاهیانی که برای اعزام به عتبات ثبت‌نام کردند،می‌توانند با مراجعه به لینک اعلام نتایج در سایت لبیک (اینحا کلیک نمایید) از نتایج قرعه‌کشی با خبر شده و وضعیت خود را مشاهده کنند.

-          پذیرفته شدگان به دو صورت اصلی و ذخیره اعلام شده اند که اسامی آنها در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان قابل مشاهده است.

 

2-      دانشگاهیانی که به عنوان زائر اصلی یا ذخیره انتخاب شده اند، جهت نهایی کردن ثبت نام خود از روز شنبه 9 ام لغایت چهارشنبه 13 دی ماه سامانه جامع عتبات دانشگاهیان، مراجعه نمایند و ضمن تایید اطلاعات خود نسبت به نهایی کردن ثبت نام خود اقدام کنند.

 

3-      زائرین اصلی و ذخیره بعد از نهایی کردن ثبت نام برای تحویل مدارک باید به دفتر نهاد یا مدیران فرهنگی دانشگاه محل تحصیل خود مراجعه نمایند و طبق زمانبندی قید شده در دفترچه راهنما مدارک خود را تحویل نمایند.

 

گفتنی است،عدم نهایی کردن ثبت نام تا تاریخ قید شده به منزله انصراف از اعزام تلقی می شود و از افراد ذخیره جایگزین خواهند شد.

این نکته حائز اهمیت است که افراد بعد از نهایی کردن ثبت نام برای دریافت وام معرفی خواهند شد، بنابرین نهایی کردن ثبت نام شرط لازم برای بقیه مراحل است.

لازم به ذکر است، افرادی که در هنگام ثبت نام مجرد بوده اند و تقاضای اعزام به صورت متاهلی دارند و یا زائرینی که انتخاب شده اند و همراهشان امکان تشرف ندارد و می خواهند نوع اعزام را به مجردی تغییر دهند، می توانند با دفتر ستاد در استان تحصیل خود تماس بگیرند تا در صورت امکان این تغییر برای آنها انجام گیرد.

 

 

دفتر چه راهنمای ثبت نام عتبات دانشگاهیان 96 

 

فایل ضمیمه:

دانلود فايل : راهنمای ثبت نام عتبات دانشگاهیان.pdf ( 1065KB )

 

 

 


خروج