آخرین اخبار
در دفتر نهاد رهبری برگزار شد:
جلسه ستاد اربعین دانشگاهیان پیام نور استان فارس
جلسه ستاد اربعین دانشگاهیان پیام نور استان فارس، با حضور مسئول نهاد رهبری، نماینده بسیج دانشجویی و نماینده کانون های فرهنگی و جمعی از دوستان علاقه مند به همکاری در موضوع اربعین، برگزار شد.
دستور العمل ثبت نام
اطلاعیه ثبت نام
نزدیکی ایام محرم حسینی ع
صفحه اصلي > اخبار نهاد 
اخبار > امام و انقلاب، زمینه سازی ظهور
 


 

    چهارشنبه ١٠ خرداد ١٣٩٦                       

                        اولین هم اندیشی اساتید هیئت علمی پیام نور شیراز برگزار گردید:                           

امام و انقلاب، زمینه سازی ظهور

اولین هم اندیشی اساتید هیئت علمی دانشگاه پیام نور شیراز در سال جاری با موضوع " امام و انقلاب، زمینه سازی ظهور " برگزار گردید.

 

 

 

اولین هم اندیشی اساتید هیئت علمی دانشگاه پیام نور شیراز در سال جاری ( سال 1396)  با موضوع " امام و انقلاب، زمینه سازی ظهور " برگزار گردید. در این هم اندیشی که با حضور حدود 15 نفر از اساتید هیئت علمی مرکز شیراز، صبح روز گذشته (سه شنبه) در سالن ولایت دانشگاه  برگزار گردید.

طبق سنت حسنه همیشگی ، جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی آغاز گردید.

دکتر جاجرمی زاده دبیر مرکز هم اندیشی اساتید پیام نور استان در این جلسه، ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و اشاره به فضای معنوی حاکم بر این ماه، اندیشیدن به موضوع انتظار و ظهور موعود را مناسب دانستند. همچنین ایشان در ادامه به موضوع انتخابات و حضور پرشور مردم در صحنه و همچنین برکات این حضور در تحقق مسیر ظهور اشاره کردند.  

در ادامه حجه الاسلام و المسلمین ثابت، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان فارس، توجه به نقش ادعیه در آماده سازی و زمینه سازی ظهور در ابعاد فردی واجتماعی را مورد تاکید قرار دادند.

در ادامه اساتید حاضر در جلسه به ارائه نقطه نظرات خود درباب موضوع هم اندیشی پرداختند.

 

 

فایل ضمیمه:

 

 

 


خروج