آخرین اخبار
در دفتر نهاد رهبری برگزار شد:
جلسه ستاد اربعین دانشگاهیان پیام نور استان فارس
جلسه ستاد اربعین دانشگاهیان پیام نور استان فارس، با حضور مسئول نهاد رهبری، نماینده بسیج دانشجویی و نماینده کانون های فرهنگی و جمعی از دوستان علاقه مند به همکاری در موضوع اربعین، برگزار شد.
دستور العمل ثبت نام
اطلاعیه ثبت نام
نزدیکی ایام محرم حسینی ع
صفحه اصلي > اخباردانشگاه 
اخبار > جشن فارغ التحصیلی دانشجویان پیام نور مرکز صفاشهر
 


 

    شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٥                       

                        ارسالی توسط رابط دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور مرکز صفاشهر:                           

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان پیام نور مرکز صفاشهر

جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران همزمان با جشن دانش آموختگی پانزده همین سال فعالیت دانشگاه پیام نور صفاشهر به همت امور فرهنگی دانشگاه پیام نور صفاشهر در مورخ یک شنبه 10 بهمن سال 1395 در آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی واقع در ناحیه یک صفاشهر برگزار گرددید.

 

 

 

در این جشن که با حضور 250 نفر از دانشجویان و خانواده های آنها و کارمندان مرکز برگزار شد.برنامه هایی متعددی اجرا و ساعات فرح بخشی رابرای شرکت کنندگان ایجاد نمود.

در این برنامه که با تلاوت آیات کلام الله مجید توسط یکی از کارکنان شروع شد با پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و خوش آمد گوئی مسئول فرهنگی دانشگاه برنامه ها آغاز گردید. که اجرای چند تصنیف و پخش دو نماهنگ و یک کلیپ و اجرای دو نمایش توسط گروه بام فارس با نمایش خاطرات دیار دور و گروه نمایش داروگ صفاشهر  با نمایش چوپان دروغگو ادامه پیدا کرد . اجرای مسابقه ی حضوری و اهدا تندیس و هدایا به ممتازین و برگزیدگان و موسیقی بدون کلام زنده نیز از دیگر برنامه های این جشن بود. پذیرایی و گرفتن عکس و بازدید از نمایشگاه کتاب نیز از برنامه های جنبی این جشن بود.

 

فایل ضمیمه:

 

 

 


خروج